Proč cvičení na záda

Výtah ke zdraví a kondici

Cvičení na záda jsou praktická, abyste je mohli provozovat i doma, na cestách, v hotelu. Nehrajeme si na krásu, růžové oblečky, značkové tenisky. Cvičení na záda jsou pomalá, „body-mind“  a vyžadují přesné a detailně správné provedení. Nezadýcháte se.

Vedle svalů, šlach a kostí si všímám i celkové energetické bilance těla studentů. Teprve když máme dostatek životní síly, objeví se i chuť něco posilovat, aktivizovat, případně se zadýchat a zpotit.

Proto v každé lekci najdete i prvky čínských zdravotních cvičení, která udržují životní sílu v dobrém běhu.

Platí, že ve zdravém těle, zdravý duch. A naopak. Zdravý duch nám pomáhá překonat trampoty těla.  V každé lekci proto je i chvíle pro relaxační cvičení.

Vždyť správně provedené relaxační cvičení umí uvolnit bolavé svaly, snížit duševní tenzi, urychlit usínání, regenerovat naše síly a v neposlední řadě prokazatelně snižuje pocity bolesti i bez podávání léků.

Víc než 20 let pracuji s klienty a tak vím, že jenom péče v rámci společných setkání, nestačí. Je zapotřebí cvičit i doma. Třeba chvilku. Možná to nepůjde doma, ale některé cviky lze provádět v kanceláři. Někteří klienti si „zacvičí“ v autě. Prostě, každý podle svých možností.

Vybavím vás filmy, nahrávkami, seznamy cviků. Dostanete jednoduchá skripta a v každé lekci si do hloubky probereme pár cviků.

A tím se cviceninazada.cz liší od běžného fitness. Tam přijdete, zacvičíte a nikoho nezajímá, co děláte do příští lekce. Nedostanete rozpis cviků, nedostanete video.

CO ZÍSKÁTE SE CVICENINAZADA.CZ ?

  • Skripta
  • Přístup k videím se cviky
  • 10% slevu na poctivé thajské masáže www.sawasdee.cz
  • Členství ve facebookové skupině LADÍME SI PSYCHOSOMATIKU, kde najdete tipy, triky, náměty, jak se udržet v kondici

 

Print Friendly, PDF & Email